Tyto stránky provozuje občanské sdružení MHD ŽIVĚ.cz a jsou věnovány našemu kamarádovi Danielu Kunzovi (1992 - 2014), spoluzakladateli sdružení.

Cestující v Jablonci nad Nisou jezdí čtyřmi novými ekologickými a nízkopodlažními autobusy

buslineBusLine a.s. spolu s Dopravním podnikem měst Liberce a Jablonce n. N., a.s. posilují vozový park MHD v Jablonci nad Nisou čtyřmi zcela novými ekologickými a nízkopodlažními autobusy typu Iveco Urbanway 12 M CNG.

Od února se cestující v rámci MHD v Jablonci nad Nisou přepravují čtyřmi zcela novými ekologickými a nízkopodlažními autobusy Urbanway 12M CNG od výrobce Iveco Bus. Jde o nové přírůstky ve vozovém parku BusLine, který na základě smluvní spolupráce s DPMLJ provozuje městskou hromadnou dopravu v Jablonci nad Nisou. Autobusy s délkou 12 m disponují celkovou kapacitou 85 míst, z toho 28 k sezení a 57 k stání s možností přepravit handicapované cestující nebo maminky s dvěma kočárky. Urbanway má příjemný vnitřní prostor a rafinovaný design s novými světly a stylem. Toto nové uspořádání zajišťuje pohodlí té nejvyšší kvality jak pro řidiče, tak pro cestující při té nejlepší obslužnosti vozu. Ekologičnost vozů zajišťuje jak pohon na stlačený plyn CNG, tak i vybavení autobusů motory splňující normu Euro VI jako nový standard veřejné dopravy. Kvalitní zázemí poskytuje i řidičům, kterým díky vyvýšené pozici za volantem poskytuje nejen adekvátní ochranu při nehodách, ale také vhodnou pozici pro komunikaci s cestujícími.

91 - 5L2 0397...
91 - 5L2 0397...

Nový autobus Iveco Urbanway 12 M CNG ev. č. 91 na linkách MHD v Jablonci nad Nisou.

Číst dál: Cestující v Jablonci nad Nisou jezdí čtyřmi novými ekologickými a nízkopodlažními autobusy

BusLine nasadil do provozu MHD Jablonec nad Nisou dva nové ekologické a nízkopodlažní autobusy

buslineBusLine posílil vozový park MHD v Jablonci nad Nisou, kam nasadil dva zcela nové ekologické a nízkopodlažní autobusy typu Iveco Urbanway 10.5 CNG.

Od června přepravují cestující v Jablonci nad Nisou v rámci městské hromadné dopravy dva zcela nové ekologické a nízkopodlažní autobusy. Jde o nové přírůstky ve vozovém parku BusLine provozující městskou hromadnou dopravu s délkou 10,5 m a max. celkovou váhou cca 12 tun. Nový autobus typu Iveco Urbanway 10.5 CNG má celkovou kapacitu 90 míst, z toho 26 k sezení, 64 k stání s možností přepravit handicapované cestující nebo maminky s dvěma kočárky. Díky svému modernímu provedení jsou autobusy mnohem komfortnější pro cestující a řidičům umožňují lepší manipulaci, především díky přívětivější palubní desce, která je velmi přehledná a dobře se na ni orientuje. Vozy jsou na pohon CNG, tedy stlačený plyn, takže zaručují ekologický provoz, a rovněž i ekonomickou úsporu.

2015 07 03@81@5L1 9895@Jablonec nad Nisou, Autobusové nádraží

Nové autobusy Iveco Urbanway 10.5 CNG na linkách MHD v Jablonci nad Nisou. Vlevo vůz s ev. č. 81, vpravo vůz s ev. č. 80.

Číst dál: BusLine nasadil do provozu MHD Jablonec nad Nisou dva nové ekologické a nízkopodlažní autobusy

Jste zde: