Tyto stránky provozuje občanské sdružení MHD ŽIVĚ.cz a jsou věnovány našemu kamarádovi Danielu Kunzovi (1992 - 2014), spoluzakladateli sdružení.

Arriva posiluje komunikační tým, novou mluvčí je Nikola Šeligová

arriva dbcompanyNejvětší autobusový dopravce v Česku mění mluvčího. Nově bude tuto pozici zastávat Nikola Šeligová, která střídá Iva Novotného. Ten se bude od teď věnovat už pouze manažerským úkolům v rámci skupiny Arriva ve střední a východní Evropě.

Kontakty na novou mluvčí Arriva Nikolu Šeligovou:
Email:nikola.seligova@arriva.cz
Telefon:702 212 892

Nikola Šeligo...
Nikola Šeligo...

Nová tisková mluvčí Nikola Šeligová.

Nikola Šeligová pracuje od jara jako marketingový specialista Arrivy. V minulosti působila jako koordinátor provozu call centra pro Equa bank a v Bohemia Energy se podílela na optimalizaci procesů zákaznické péče. Jako copywriter působila v agentuře Najisto.

Ivo Novotný, který do této doby funkci tiskového mluvčího Arrivy zastával, se bude plně věnovat funkci personálního ředitele pro skupinu Arriva ve střední a východní Evropě a bude také řídit komunikaci Arrivy v Česku.

Novináři se mohou nově obracet se svými dotazy přímo na Nikolu Šeligovou, nebo i nadále využívat Romana Smetku (smetka@ewingpr.cz, tel.: 606 940 099) z agentury Ewing, která je externí PR podporou Arrivy.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti ARRIVA TRANSPORT Česká republika

Aktualizováno 29. 9. 2016 10:12

Jste zde: